كرم‌كتاب

 

سلام،

می دونم که خیلی وقته کم کار شدم. خدائیش نه وقتش بود و نه حس و حال وبلاگ نویسی. حالا کم کم حس و حاله داره بر می گرده، امیدوارم وقتش را هم بکنم

روزهای اولی که این وبلاگ رو زدم با حسرت به وبلاگهای نگاه می کردم که بیش از هزاران بازدیدکننده داشت! حالا می بینم وبلاگ خودم هم از مرز هفت هزارتا گذشته و اهمیت ندادن به شما دوستانی که لطف می کنید و به اینجا سر می زنید خیلی کم لطفی است. پس قبل از هر چیز این شاخه گل را تقدیم می کنم به شما. اما در همین راستا شروع به اقدامات اساسی کردم! اولش اینکه سعی می کنم حس و حالم را بر گردونم. برای اینکار بهترین کار یک اسباب کشیه اون هم از نوع دیجیتالیش. در واقع من به آدرس جدیدم در http://iranianbookworm.blogspot.com/ منتقل شدم! شما هم بیاید اونجا سر بزنید. این اسبابکشی دو دلیل است.

اولی اینکه نیاز به جابجائی داشتم تا روحیم بهتر بشه و اگرنه بچه های فنی PersianBlog از نظر فنی چیزی کم نگذشته اند بماند که چند بار تا حالا این بندگان خدا رافیلتر کردند!

دوم اینکه Blog Spot در کنار ابزارهای وبی، ابزارهای جالب دیگری هم برای ویرایش و ارسال متنهای جدید داره که برای آدم پر مشغله ای مثل من خیلی خوبه.

 

پس از این به بعد حتماً به آدرس جدید من سر بزنید. یادتون باشه من هر جا که باشم همون کرم کتاب ایرانی خودتون هستم

مثل همیشه ، شاد و کتابخوان باشید

کرم کتاب
نویسنده : کرم کتاب : ٧:٤۱ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢۳ اسفند ،۱۳۸٦
Comments پيام هاي ديگران ()      لینک دائم