معرفى كتاب «نوستر آداموس به روايت كلثوم ننه»

كتاب: نوستر آداموس به روايت كلثوم ننه
نويسنده: محمد قاسم‌زاده
ناشر: انتشارات كاروان
نوبت چاپ: اول پاييز 1380
تعداد صفحه: 113 صفحه
شمارگان:  2200 نسخه
قيمت:  9000 ريال
شابك: 5-26-7033-964

احتمالاً اكثر خواننده‌هاى اين صفحه با نوسترآداموس پيشگوى معروف غربى‌ها آشنا هستند. اما فكر كنم كمتر كسى با كلثوم ننه پيشگوى خودمان آشنا باشد. متاسفانه به خاطر همين بى‌دقتى و مرغ همسايه را غاز ديدند، امروزه اطلاعات كمى از كلثوم ننه در اختيار محققان قرار دارد و آن يك كم اطلاعاتى هم كه موجود است فقط توسط سه شاگرد برگزيده ايشان يعنى «دده بزم‌آرا»، «خاله‌جان آقا» و «باجى ياسمن» به ما رسيده است.
البته در اين ميان نبايد از «عمه‌خانم» كسى كه مثل «بروس لى» اين شجاعت را داشت كه رازهاى نگفته را فاش كند به سادگى بگذريم.
خلاصه مطلب اين كه در دنياى غرب زده امروز كشورمان  آقاى قاسم‌زاده با يك تير چند نشان را هدف گرفته است:
سركوب نوستر‌آداموسى‌ها (كه بعد از واقعه يازده سپتامبر با دمشان گردو مى‌شكنند)
افشاگرى در مورد كلثوم ننه
به تصوير كشيدن روابط جن و انس
آخرين گزارش زنده از احضار ارواح
...
...
...
و صد البته خنداندن شما
آقاى قاسم‌زاده در اين كتاب به زبان طنز زيبائى وقايع را چنان به تصوير مى‌كشد كه بعضى وقت‌ها در شوخى يا جدى بودن آنها به شك مى‌افتيد.
اگر شما با نوسترآداموس و پيشگوئى‌هايش آشنا هستيد خواندن اين كتاب را به شما توصيه مى‌كنم در اين كتاب با تفسيرى نوين و خودمونى! از نوستر‌آداموس آشنا خواهيد شد كه در هيچ تفسير ديگرى آن را نخواهيد ديد.
اگر با نوستر‌آداموس آشنا نيستيد و حداقل يك كتاب تفسيرش را نخوانده‌ايد، فكر نمى‌كنم اين كتاب نيز برايتان جذابيتى داشته باشد.

البته گفتنى است كه خود من با اشتياق منتظر آثار بعدى آقاى قاسم‌زاده هستم تا در اين دنياى پوچ امروزى و با برنامه‌هاى‌ طنز تلويزيونى پوچ‌تر، بتوانم اندكى از مزه طنز برتر را بچشم.

شاد و كتاب‌خوان باشيد،
كرم كتاب

/ 6 نظر / 146 بازدید
Farhad

سلام ، آقا می دونم که هنوز دوتا کتاب تو راه دارم ولی قربون دستتون اين کتاب رو هم بگذاريد توی ليست من !!! درضمن از اينکه زود به زود داريد آپديت می کنيد ممنونم. قربان شما فرهاد.

فرهاد

سلام , آقا از بابت کتاب ممنون , همون روز خوندمش ولی دستم هنوز به هنک بنده !! تقصیر اون نیست , شاید بیشتر به این دلیله که ترجمه کامل راز داوینچی رو از تو سایت بعد هفتم دانلود کردم و دارم می خونم . حق بدین !!!!! نسبت به هنک مقدمه . سربلند و پیروز باشید . خدا نگهدار.

taraneh

سبز باشيد و موفق....

دانش آموز

جالب بود. موفق باشيد! لينک شما اضافه شد.

reza

سلام خوشحالم که با شما آشنما شدم جای خوبی داريد واسه من که عاشق کتابم/يه زحمتی داشتم آگه می تونيد کتاب های گابريل گارسيا مارکز رو هم معرفی کنيد.../در ضمن به من سر بزن واست داستان می نويسم